استخدام سازمان زندان ها سال ۹۳(استخدام جدید)

استخدام سازمان زندان ها سال ۹۳

اراده کل زندان های استان تهران در نظر دارد تعدادی افراد با تخصص های زیر را دعوت به همکاری نماید.

  • پزشک عمومی
  • پرستار یا بهیار
  • کاردان یا کارشناس آزمایشگاه
  • کاردان یا کارشناس رادیولوژی
  • فیزیوتراپ
  • دندانپزشک
  • متخصص جراحی ، عفونی ، داخلی و روانپزشک

علاقمندان می توانند به همراه اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی ، کارت پایان خدامت یا معافیت دائم ، شناسنامه ، کارت ملی و سه قطعه عکس جدید به آدرس زیر مراجعه نمایند و یا جهت اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایند.

آدرس: تهران ، سعادت آباد، انتهای کوی فراز ، اداراه کل زندان های استان تهران ، امور اداری
تلفن: ۰۲۱۲۲۱۲۴۹۰۸

خبر ۱۳ اردیبهشت سال ۹۳ – استخدام ۵ هزار و ۱۴۷ نفر در سازمان زندان ها

غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان زندان‌های کل کشور که صبح امروز ۱۰ اردیبهشت در حوزه ریاست قوه قضاییه برگزار شد، اظهار داشت: خداوند را شاکرم که با تدبیر مسئولان قوه قضاییه و به ویژه رئیس محترم این قوه توفیق این را یافتم که ۵۶ ماه در حوزه زندان‌بانی که یکی از سخت‌ترین شغل‌های دنیاست و با ارزش‌ترین آن است مسئولیت داشته باشم و این در حالی است که دوره مسئولیت بعدی یکی از سخت‌ترین دوره‌ها بود.
وی ادامه داد: امروز که سکان هدایت و مسئولیت این جایگاه خطیر را بر حسب امر ریاست قوه قضاییه به آقای جهانگیز می‌سپارم بر این باورم که ارزش کار در حوزه زندان‌بانی فوق العاده بالاست زیرا اجازه احکام قضایی اسلامی‌شان و منزلتی رفیع و تاثیری به سزا دارد و اجرای این احکام ارزش قضا را متولی می‌سازد.
رئیس کل دادگستری استان تهران تصریح کرد: قرار گرفتن در مسیر اجرای احکام اسلامی‌امری ارزشمند است و تاثیر بسیاری در آرامش شهروندان دارد و حوزه اصلاح و تربیت باز آموزی مبانی رفتاری به کسانی است که به هر دلیل گرفتار ناهنجاری‌های رفتاری شده‌اند.
وی تصریح کرد: بنده صرفا به جهت غربت و مظلومیت سازمان زندان‌ها و به پاس حرمت همکاران عزیزم اشاره گذرا به برخی از اقدامات انجام شده در این سازمان می‌کنم چرا که سازمان زندان‌ها همیشه مسائل، مشکلات و چالش‌های خاص خودش را داشته به طوری که همیشه از سوی دستگاه‌های مختلف مورد بی‌مهری و کم توجهی قرار گرفته است.
اسماعیلی افزود: ما شاهد یک عقب ماندگی در مجموعه زندان‌های کشور هستیم و این در حالی است که در برهه مسئولیت بنده با عنایات خداوند و حمایت رئیس محترم قوه قضاییه که همگی اذعان دارند که حمایت وی نظیر نداشته است در جهت جبران چالش‌ها قدم‌هایی برداشتیم.
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: دو اردوگاه به بهره‌برداری رسیده است و اردوگاه تهران، کرمان و سیستان و بلوچستان به زودی به بهره‌برداری می‌رسد و هم چنین در استان‌های تهران، آذربایجان و استان مرکزی زندانیان زن از کادر مجموعه زندان‌ها بیرون آورده‌ایم و آن‌ها با کادر زنان اداره می‌شوند.
اسماعیلی تاکید کرد: در مجموع بالغ بر ۲۴۰ هزار متر فضای جدید به حوزه زندان اضافه شده و بالغ بر ۷۲۰ هزار متر از فضاها را بازسازی کرده‌ایم؛ این در حالی است که ۵ هزار و ۱۴۷ مورد استخدام جدید در سازمان زندان‌ها صورت گرفته که این بیش از ۴۰ درصد موجودیمان بود.
رئیس جدید دادگستری کل استان تهران تاکید کرد: در دوره مسئولیت بنده در سازمان زندان‌های کل کشور تلاش شد نظم، اقتدار، اصلاح ساختارها، بهبود فضا، تامین منابع مالی و انسانی و مهم‌تر از آن اصلاح رویه‌های زندان‌بانی و فعالیت‌های فرهنگی با محوریت قرآن و نماز به زندان‌ها بازگردد و توسعه پیداکند به طوری که سازمان زندان‌ها به عنوان سازمان برتر در امر اقامه نماز انتخاب شد.
وی در ارتباط با کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها تصریح کرد: تصویب و ابلاغ دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری سبب شد که تا پایان سال ۹۲ در میزان ورودی زندانیان به زندان و همینطور در جمعیت موجود در زندان با کاهش ۱۰ درصدی روبرو شویم.
اسماعیلی ادامه داد: شعار بنده از سال ۸۶ تاکنون این بوده است که اراذل و اوباش، برهم زنندگان نظم و امنیت، آدم‌رباها و سارقان مسلح جایگاهشان داخل زندان است و باید با آنها برخورد قاطع شود اما این در حالی است که گروه‌های دیگری از مجرمین وجود دارند که می‌شود برای آنها مجازات‌های جایگزین حبس اعلام کرد.
رئیس سابق سازمان زندان‌ها از دو اردوگاه به بهره‌برداری رسیده در کشور خبر داد و تصریح کرد: اردوگاه تهران، کرمان و سیستان و بلوچستان به زودی به بهره‌برداری می‌رسد و همینطور در استان‌های تهران، آذربایجان و استان مرکزی زندانیان زن را از مجموعه زندان‌ها بیرون آورده‌ایم و آنها با کادر زنان اداره می‌شوند.
رئیس جدید دادگستری کل استان تهران افزود: ۸۸ درصد از زندانیان واجدین شرایط در بخش سوادآموزی، ۸۶ درصد در آموزش‌های عقیدتی، ۹۵ درصد در حرفه‌آموزی توفیق یافته‌اند و این در حالی است که بالغ بر ۳۵۰ هزار از زندانیان گواهینامه حرفه‌آموزی دریافت کرده‌اند و ما به طور میانگین ۴۰ هزار اشتغال داشته‌ایم و غرفه دولتی‌مان از ۱۳ هزار به ۲۵ هزار افزایش پیدا کرده است.
وی تصریح کرد: هزار و ۷۰۰ پاسیار جدید ایجاد شده که بخشی از آنها نیز نیروی زن هستند و این در حالی است که ما در این زمینه شهید داده‌ایم بنابراین تمامی‌این آمارها نشان می‌دهد که تلاش‌های حاصله تمامی‌همکاران بنده موجب این توفیقات شده و از همین جا به آنها خدا قوت و دست‌مریضاد می‌گویم.
رئیس جدید دادگستری کل استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: با وجود اقداماتی که صورت گرفته هنوز کار در حوزه زندانبانی باقی است و نواقض بسیاری وجود دارد و بنده ادعا ندارم که یک مجموعه به اصطلاح گل و بلبل به جناب جهانگیر تحویل می‌دهم.

اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان زندانها سال ۹۱

بدینوسیله لیست اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ ۲۹ اردیبهشت ۹۱ (از محل مجوز شماره ۲۶۶۶۲/۹۰/۲۲۰ مورخ ۲۰/۱۰/۹۰ معاون راهبردی منابع انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور) سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به شرح ذیل اعلام می گردد.


متقاضیان با در دست داشتن کلیه مدارک استخدامی حداکثر تا پایان فروردین ماه سال ۹۲ به اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان محل پست سازمانی مورد تقاضا مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است در خصوص آن دسته از پذیرفته شدگانی که به عنوان نفرات ذخیره انتخاب شده اند در صورت انصراف نفرات اصلی به ترتیب اولویت تعیین شده از طریق اداره کل مربوطه دعوت خواهند شد. بدیهی است در صورت عدم مراجعه در مهلت تعیین شده، به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

اسامی پذیرفته شدگان

آدرس:تهران ، سعادت آباد، انتهای کوی فراز ، اداراه کل زندان های استان تهران ، امور اداری

تلفن: 02122124908
۱۱ خرداد, ۱۳۹۳ | برچسب ها : - - - - - -